245/45R18V UNIROYAL MS PLUS 77 – 96 (E – C – 71DB) (F)

  • Бренд: Uniroyal
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 96
  • Модел: MS Plus 77
  • Ширина: 245
  • Висина: 45

Нема на залиха

SKU: M14655 Категорија
preloader