245/45R19 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER Germany 102V

18,140ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 102V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 245
  • Висина: 45
SKU: P581351 Категорија Ознаки: , ,