245/45R19 MICHELIN PILOT ALPIN 5 / 102V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: MICHELIN
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 102V
  • Модел: PILOT ALPIN 5
  • Ширина: 245
  • Висина: 45

Нема на залиха

- T907491 Категорија Ознаки: , ,