245/45 R19 NANKANG SV-3

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 102V
  • Модел: G SV-3
  • Ширина: 245
  • Висина: 45

Нема на залиха

- T909007 Категорија Ознаки: , ,