245/45R19 NANKANG SV-3 M+S / 102V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 102V
  • Модел: SV-3M S
  • Ширина: 245
  • Висина: 45
- T907025 Категорија Ознаки: , ,