245/50R18 DUNLOP SPT MAXX RT MO SUMMER Germany 100W

13,450ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 100W
  • Модел: SPORT MAXX RT
  • Ширина: 245
  • Висина: 50
SKU: P546595 Категорија Ознаки: , ,