245/65R17 DUNLOP WINTER SPT 5 SUV XL WINTER Germany 111H

14,150ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 111H
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 245
  • Висина: 65
SKU: P581414 Категорија Ознаки: , ,