245/65 R17 NANKANG SV-55

8,183ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 111H
  • Модел: G SV-55
  • Ширина: 245
  • Висина: 65

Само 4 останати на залиха

- T905790 Категорија Ознаки: , ,