255/35R19 MICHELIN PILOT ALPIN PALPIN 4 / 96V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: MICHELIN
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 96V
  • Модел: PILOT ALPIN PALPIN 4
  • Ширина: 255
  • Висина: 35

Нема на залиха

- T907125 Категорија Ознаки: , ,