255/35R20 CONTINENTAL TS830p/ 97W

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 97VV
  • Модел: CONTIWINTERCONTACT TS 830 P
  • Ширина: 255
  • Висина: 35
SKU: T906546 Категорија Ознаки: , ,