255/35 R20 DUNLOP WINTER SPORT 3D

25,424ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 97VV
  • Модел: WINTER SPORT 3D
  • Ширина: 255
  • Висина: 35

Само 4 останати на залиха

- T906543 Категорија Ознаки: , ,