255/40 R18 NANKANG SV-55

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 99V
  • Модел: G SV-55
  • Ширина: 255
  • Висина: 40

Нема на залиха

- T908196 Категорија Ознаки: , ,