255/40R19 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER Germany 100V

17,140ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 100V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 255
  • Висина: 40
SKU: P574668 Категорија Ознаки: , ,