255/40R20 CONTINENTAL TS850/ 101W

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 101VV
  • Модел: CONTI TS-866
  • Ширина: 255
  • Висина: 40
- T909198 Категорија Ознаки: , ,