255/45R18 DUNLOP SP SPORT 1 * SUMMER Germany 99V

12,190ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 99V
  • Модел: SP SPORT 01
  • Ширина: 255
  • Висина: 45
SKU: P574061 Категорија Ознаки: , ,