255/45R18 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER Luxembourg 103V

15,810ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 103V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 255
  • Висина: 45
SKU: P574669 Категорија Ознаки: , ,