255/45 R18 NANKANG SV-55

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 103V
  • Модел: G SV-55
  • Ширина: 255
  • Висина: 45

Нема на залиха

SKU: T905791 Категорија Ознаки: , ,