255/45R19 CONTINENTAL TS-810/ HL104V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: HL104V
  • Модел: TS-810
  • Ширина: 255
  • Висина: 45
SKU: T905390 Категорија Ознаки: , ,