255/45R19 DUNLOP SP SPORT MAXX MO SUMMER Germany 100V

13,550ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 100V
  • Модел: SP SPORT MAXX
  • Ширина: 255
  • Висина: 45
SKU: P548514 Категорија Ознаки: , ,