255/45R19 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER Germany 104V

16,980ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 104V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 255
  • Висина: 45
SKU: P581345 Категорија Ознаки: , ,