255/45R19 MICHELIN PILOT ALPIN 4 MO / 104V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: MICHELIN
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 104V
  • Модел: PILOT ALPIN 4 MO
  • Ширина: 255
  • Висина: 45

Нема на залиха

- T908366 Категорија Ознаки: , ,