255/45R20 DUNLOP SP WI SPT 3D MS AO MFS WINTER Germany 101V

21,380ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 101V
  • Модел: SP WINTER SPORT 3D
  • Ширина: 255
  • Висина: 45
SKU: P528756 Категорија Ознаки: , ,