255/45 R20 DUNLOP WINTER SPORT 5 SUV

23,268ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 105V
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 255
  • Висина: 45

Само 4 останати на залиха

- T907638 Категорија Ознаки: , ,