255/45R20 DUNLOP WINTER SPT 5 SUV MO XLMFS WINTER Germany 105V

22,460ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 105V
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 255
  • Висина: 45
SKU: P537878 Категорија Ознаки: , ,