255/50R20 DUNLOP WINTER SPT 5 SUV XL MFS WINTER Germany 109V

20,780ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 109V
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 255
  • Висина: 50
SKU: P545996 Категорија Ознаки: , ,