255/55 R18 DUNLOP WINTER SPORT 5 SUV

12,992ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 109V
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 255
  • Висина: 55

Само 4 останати на залиха

- T906480 Категорија Ознаки: , ,