255/55R18 DUNLOP WINTER SPT 5 SUV XL WINTER Germany 109V

12,540ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 109V
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 255
  • Висина: 55
SKU: P532329 Категорија Ознаки: , ,