255/55 R18 NANKANG SV-2

7,210ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 109V
  • Модел: G SV-2
  • Ширина: 255
  • Висина: 55

Само 4 останати на залиха

- T906422 Категорија Ознаки: , ,