255/55R18 SAVA ESKIMO SUV 2 XL WINTER Germany 109H

9,060ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 109H
  • Модел: Eskimo SUV 2
  • Ширина: 255
  • Висина: 55
SKU: P532504 Категорија Ознаки: , ,