255/55R19 DUNLOP WINTER SPT 5 SUV XL WINTER Germany 111V

17,110ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 111V
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 255
  • Висина: 55
SKU: P548974 Категорија Ознаки: , ,