255/55R19 NANKANG SV-55/ 111V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 111V
  • Модел: SV-55
  • Ширина: 255
  • Висина: 55

Нема на залиха

- T907120 Категорија Ознаки: , ,