255/60R17 NANKANG SV-55 M+S / 110H

8,070ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 110H
  • Модел: SV-55M S
  • Ширина: 255
  • Висина: 60

На залиха

SKU: T906424 Категории ,
preloader