255/60 R18 COOPER DISCOVERER WINTER

10,255ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: COOPER TIRES
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 112V
  • Модел: DISCOVERER WINTER
  • Ширина: 255
  • Висина: 60

Само 4 останати на залиха

- T909145 Категорија Ознаки: , ,