255/60 R18 NANKANG SV-55

8,687ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Индекс: 112V
  • Модел: G SV-55
  • Ширина: 255
  • Висина: 60

Само 4 останати на залиха

- T906425 Категорија Ознаки: , ,