265/40R20 DUNLOP SP WI SPT 3D MS AO XL MFS WINTER Germany 104V

24,400ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 104V
  • Модел: SP WINTER SPORT 3D
  • Ширина: 265
  • Висина: 40
SKU: P524481 Категорија Ознаки: , ,