265/45 R20 DUNLOP WINTER SPORT 5

21,693ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 108V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 265
  • Висина: 45

Само 4 останати на залиха

- T910466 Категорија Ознаки: , ,