265/45R20 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER Germany 108V

20,940ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 108V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 265
  • Висина: 45
SKU: P574670 Категорија Ознаки: , ,