265/50R19 DUNLOP WINTER SPT 5 SUV XL MFS WINTER Luxembourg 110V

16,700ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 110V
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 265
  • Висина: 50
SKU: P581427 Категорија Ознаки: , ,