265/65 R17 NANKANG SW-7 M+S

8,610ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 116T
  • Модел: G SW-7 M+S
  • Ширина: 265
  • Висина: 65

Само 4 останати на залиха

- T906426 Категорија Ознаки: , ,