265/70R16 NANKANG FT-9/ 117/114Q

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 117/114Q
  • Модел: FT-9
  • Ширина: 265
  • Висина: 70
- T908202 Категорија Ознаки: , ,