275/35 R19 DUNLOP WINTER SPORT 5

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 100V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 275
  • Висина: 35

Нема на залиха

- T907115 Категорија Ознаки: , ,