275/35R19 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER Germany 100V

24,180ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 100V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 275
  • Висина: 35
SKU: P587080 Категорија Ознаки: , ,