275/35R20 CONTINENTAL TS-830P/ 102W

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 102VV
  • Модел: CONTIWINTERCONTACT TS 830 P
  • Ширина: 275
  • Висина: 35
SKU: T906581 Категорија Ознаки: , ,