275/40R20 DUNLOP WINTER SPT 5 SUV XL MFS WINTER Germany 106V

20,440ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 106V
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 275
  • Висина: 40
SKU: P531909 Категорија Ознаки: , ,