275/40R20 NANKANG SV-55 HL / 106W

9,225ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 106VV
  • Модел: SV-55
  • Ширина: 275
  • Висина: 40

На залиха

SKU: T905213 Категории ,
preloader