275/45R20 SAVA ESKIMO SUV 2

13,430ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 20
  • Модел: Eskimo SUV 2
  • Ширина: 275
  • Висина: 45
SKU: P581410 Категорија Ознаки: , ,