275/45R21 DUNLOP WINTER SPORT 5 SUV

23,680ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 21
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 275
  • Висина: 45
SKU: P593507 Категорија Ознаки: , ,