275/50 R20 COOPER DISCOVERER WINTER

13,923ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: COOPER TIRES
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 113V
  • Модел: DISCOVERER WINTER
  • Ширина: 275
  • Висина: 50

Само 4 останати на залиха

- T910001 Категорија Ознаки: , ,