275/50R20 DUNLOP WINTER SPORT 5 SUV

19,910ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 20
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 275
  • Висина: 50
SKU: P593506 Категорија Ознаки: , ,