285/35R20 CONTINENTAL TS-830P/ 104V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 104V
  • Модел: CONTIWINTERCONTACT TS 830 P
  • Ширина: 285
  • Висина: 35
SKU: T907056 Категорија Ознаки: , ,